! Všetky fotografie a popisy podliehajú autorským právam - Zákon č. 185/2015 Z. z. 
Ich kopírovanie a zneužitie je trestné ! 

 

Permanentný makeup

 Informácie pred zákrokom:

Prečítajte si prosím informácie a zdravotné kontraindikácie pred tým, ako si zarezervujete termín! 

Ako zákrok prebieha:

Konzultácia je súčasťou a prvým krokom zákroku. 

Konzultácia je možná aj mimo procedúry, trvá 15 min. a je spoplatnená poplatkom 10€.

Ak klietka už v minulosti podstúpila permanentný makeup danej oblasti, na ktorej sa bude vykonávať zákrok, je nutná osobná konzultácia pred samotným termínom zákroku. Musím vidieť zostatkový pigment, tvar, kvalitu kože a stanoviť postup a možnosti ošetrenia. 

Po rezervácii termínu Vám emailom odosielam informovaný súhlas so zdravotnými kontraindikáciami, rizikami a podmienkami pre absolvovanie zákroku. Až po jeho prečítaní a vylúčení zdravotných kontraindikácií sa hradí záloha za zákrok. Jej uhradením dávate súhlas s vykonaním procedúry. V prípade zistenia zdravotných  komplikácií uvedených v inštrukciách ma bezodkladne informujte. Je nutná konzultácia, alebo potvrdenie od lekára. V prípade zatajenia zdravotných rizík si klient/ka sám/sama zodpovedá za následky. 

Ďalší krok je posúdenie kvality pleti, Vaša predstava a voľba navhodnejsej techniky prevedenia zákroku. 

Tetovaná oblasť sa odlíči, vydezinfikuje, skontroluje sa výskyt znamienka, jazvy a pod. a dôsledne sa vymeria tvar. Predkreslený tvar sa  konzultuje a odsúhlasí. Následne sa postupuje rovnako s výberom farby pigmentu/pigmentov. 

Zákrok prebieha v trvaní 90-120 min. v závislosti od tetovanej oblasti a techniky. Čerstvý permanentný makeup je výrazný, moze byť sprevádzaný podráždení kože, opuchom, začervenaním. Treba sa riadiť pokynmi, pre vylúčenie infekcie ošetrenej oblasti a používať výlučne produkty, ktoré obdržíte na domácu starostlivosť. V prípade, že klient/klientka použije počas hojenia a stabilizovania pigmentu produkty, ktoré neboli odsúhlasené alebo odkonzultované, zodpovedá si za následky. Len správnym dodržiavaním zásad následnej starostlivosti vieme docieliť požadovaný výsledok pigmentácie. 

Zároveň budete oboznámená aj s následnou starostlivosťou tetovanej oblasti. 

 

Obočie:

 

Microblading

Manuálna technika čiarkovania, vykonávaná čepielkou. Efekt realisticky vyzerajúcich chĺpkov obočia. Najprirodzenejší efekt. Vhodné pre normálnu, jemnú netetovanú pleť s cieľom zahustenia chĺpkov a zlepšenia tvaru. 

Nevhodné pre mastnú, zmiešanú, hrubú, veľmi suchú, pórovitú pleť, po odstraňovaní pigmentu z pleti  (laser, remover), v minulosti tetovanú pleť, staršia pleť so stratou vitality, veľmi tenká pleť, jazvy v obočí, výrazná absencia chĺpkov, asymetria.

 

Trvanie 90 min. 

Cena podľa platného cenníka. 

Korekcia v rozmedzí 4-8 týždňov od zákroku v cene ošetrenia.

 

Vogue brows 

Prístrojová technika čiarkovania, v prípade potreby s čiastočným podfarbením. Realistický efekt, šetrná k pokožke.Vhodné pre normálnu, jemnú netetovanú pleť, výnimočne starší už slabo viditeľný permanent makeup obočia, s cieľom zahustenia chĺpkov, do budovania obočia a zlepšenia tvaru. Vhodné aj na citlivejší a tenšiu, či staršiu pleť s prirodzeným výsledkom vlákovania. 

Nevhodné pre mastnú, zmiešanú, hrubú, veľmi suchú, pórovitú pleť, po odstraňovaní pigmentu z pleti (laser, remover), v minulosti tetovanú pleť s viditeľným stopami pigmentu. 

 

Trvanie 120 min. 

Trvanie 90 min. 

Cena podľa platného cenníka. 

Korekcia v rozmedzí 4-8 týždňov od zákroku v cene ošetrenia.

 

Star brows 

 

Manuálna technika čiarkovania, vykonávaná čepielkou, s podfarbením strojčekom. Efekt realisticky vyzerajúcich chĺpkov obočia s tieňom. Prirodzený a výraznejší efekt upraveného obočia. Vhodné pre normálnu, jemnú netetovanú pleť s cieľom zahustenia chĺpkov a zlepšenia tvaru. Dopomôže k lepšiemu dobudovaniu obočia  pri väčšej absencii chĺpkov a v prípade asymtrie. 

Nevhodné pre mastnú, zmiešanú, hrubú, veľmi suchú, pórovitú pleť, po odstraňovaní pigmentu z pleti  (laser, remover), v minulosti tetovanú pleť, staršia pleť so stratou vitality, veľmi tenká pleť, jazvy v obočí. 

 

Trvanie 120 min. 

Cena podľa platného cenníka. 

Korekcia v rozmedzí 4-8 týždňov od zákroku v cene ošetrenia.

 

Powder brows 

Prístrojové tieňovanie obočia. Variabilná technika, kde je možné docieliť jemný tieň v obočí ale aj výraznejšie tieňovanie s ombre efektom. Čerstvé obočie je výrazné a hrubšie ako po zahojení. Vhodné pre všetky typy pleti (okrem mastnej). Možné absolvovať aj v prípade staršieho PMU po konzultácii. Riešenie aj pre úplnú absenciu chĺpkov, asymtrie, jazvy. 

 

Trvanie 90 min. 

Cena podľa platného cenníka. 

Korekcia v rozmedzí 4-8 týždňov od zákroku v cene ošetrenia.

 

Combi brows 

Kombinovaná technika microbladingu v začiatku obočia a powder brows. Pre klientky, ktoré si želajú začiatky obočia s efektom chlpkoveho obočia a obľubujú výraznejší tieňovaný efekt. Vhodné riešenie pre slabo viditeľný starší PMU, absencie chĺpkov, asymtrie. Neodporúčam na zmiešanú pleť. 

 

Trvanie 120 min. 

Cena podľa platného cenníka. 

Korekcia v rozmedzí 4-8 týždňov od zákroku v cene ošetrenia.

 

Compact

Výrazne tieňované obočie s efektom nalíčenia. Po zahojení je však výrazne jemnejšie ako čerstvé. Vhodné pre všetky typy pleti a prípady (okrem mastnej pleti). Riešenie aj pre opravy obočí. 

 

Trvanie 90 min. 

Cena podľa platného cenníka. 

Korekcia v rozmedzí 4-8 týždňov od zákroku v cene ošetrenia.

 

Oprava obočia 

Postup a techniku stanovujem na osobnej konzultácii. 

 

Linky 

 

Klasické linky 

Jemná prirodzená línia pozdĺž mihalníc. Tenká linka určená pre klientky so svetlými mihalnicami alebo padnutým viečkom, kde linka nevychádza mimo líniu oka, ale končí poslednou mihalnicou. 

 

Výrazné linky 

Hrubšie výraznejšie linky s efektom líčenia. Línia vychádza mimo línie oka, čím ho predĺži a zvýrazní. Vhodné pre mandľové typy očí. Možnosť vykonať jemnejší verziu tensej linky s jemným tieňovaním pre jemnejší efekt. Obľúbené a rafinovane riešenie zvýraznenia očí. 

 

Shading eyeliner 

Výrazná linka s tieňom plne nahradí makeup. Tieňovanie je možné v čiernej farbe pre efekt dymovych očí, alebo v čokoládovej farbe pre jemnejší efekt a teplé typy. V ponuke aj farebné varianty v čierno - modrej, zelenej alebo fialovej kombinácii. 

 

Pery 

Kontura 

Konturovanie pier do stratena. Kontura sa za pracuje to pery s jemný tieňom aby bola po zahojení neviditeľná. Farba musí zodpovedať prirodzenej farbe pier. Nikdy nie výrazná farba. 

 

Full shading lips 

Plne kolorované pery. Pery sa okonturuju a vyplnia požadovaným pigmentom. Výhodou je variabilita. Možnosť vykonať pery v jemných prirodzených odtieňoch s efektom "nude" (nahých pier) a dodať im želaný tvar a prirodzený odtieň. Ale rovnako urobiť pery šťavnaté v pastelových odtieňoch, či výrazných farbách s efektom rúžu. 

 

Aquarel lips 

Tieňovanie pier bez Konturovania s efektom farebného balzámu. Jemne kolorovanie s pudrovou textúrou je vhodné pre plné pery vhodného tvaru ktoré si klientka praje len oživiť jemným natinkvaním. 

 

Glamour lips 

Moja autorska technika 3D pigmentácie pier. Používajú sa 3 pigmenty a vytvára sa ombre efekt. Riešenie pre nesymetrické pery, optické zväčšenie pier a zaujímavý tieňovaný efekt ton v tóne. 

 

 

Pokiaľ si zákrokom nie ste istá, zákrok neprevádzam.